| Herr a întrebat:

Salut, a mai comandat cineva produse de pe Ebay.com? As dori sa stiu si eu cam cat ar fi transportul? Vreau sa imi comand un ceas si problema este transportul.

Răspuns Câştigător
| AdiSR a răspuns:

Depinde de la produs la produs dacă plăteşti sau nu transportul. Pe pagina unde se află ceasul tău, uită-te la shipping, dacă scrie free shipping, înseamnă că-i gratuit, dacă la shipping apare o sumă de bani înseamnă că trebuie să plăteşti.

1 răspuns:
| ElizzaTPU a răspuns:

Uite un blog dspre cumparaturi pe ebay, sper sa iti fie de ajutor: http://www.adrianstoian.ro/cumparaturi-de-pe-ebay/