| MineIsLikeABridge a întrebat:

am comandat ceva de pe ebay.com in valoare de 36.50 dolari si vine tocmai din america, transportul este gratis... happy Este prima data cand comand de pe ebay, cum o sa imi vina produsul, ma gandesc ca la posta din orasul meu si daca am achitat deja nu o sa mai apara alte costuri, nu?

Răspuns Câştigător
| Ghiurca_Angelin_1994 a răspuns:

Daca zici ca transportul este gratis atunci nu trebuie sa dai nimic in plus

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Gratis? Tocmai din America? Curios!

| MineIsLikeABridge explică (pentru darrio2007):

Da, tocmai ce am ridicat coletul de la posta, recomand daca gasesti ceva bun, sa dai o sansa (daca vr sa cumperi bineinteles, ca am iesit mult mai ieftin ca in Romania)

| darrio2007 a răspuns (pentru MineIsLikeABridge):

Ma bucur.Nu am comandat niciodata de afara.Am sa o fac de acum inainte.Mersi.

| paulthegame a răspuns:

Sa-mi spui si mie cum sta treba duba ce iti vine comanda, mai facut curios

| MineIsLikeABridge explică (pentru paulthegame):

Mi-a venit, e perfecta si am iesit la jumate pretul ca in Romania.

| KhEm a răspuns:

Exact nu au cum sa apara alte costuri eu cumpar chestii de pe amazon si vin acasa sau la posta depinde de curier happy

| criss753 a răspuns:

Eu cred ca nu deoarece ai achitat deja si daca pe site nu scrie ceva gen asta, inseamna ca nu, bafta si succese!