| Dumitrache_Geani_2001 a întrebat:

Salut, acum ceva timp am achizitionat un parfum de la Le Fregrance prin eMAG, anume Dior Sauvage.
Miroasea cum trebuie, dar acum sunt la jumatate si are un miros mai ciudatel, duce spre spirt, nu mai are mirosul lui lemnos...se poate sa fie fake? nu l-am folosit eu cum trebuie? stie cineva ce s-a intamplat?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poate fi, numai ca acel parfum nu este vandut de eMag ci de un partener al lor: HIRIS. Ei zic ca pot trimite dovada ca-s originale. Poti suna la ei si sa-i intrebi sau cauta acelasi parfum la alta firma sa vezi cum arata.

| Dumitrache_Geani_2001 explică (pentru Salontanul):

Https://www.lefragrance.ro
e de la Le Fregrance, chiar m-au si sunat cei de acolo sa imi confirme comanda, deci teoretic am nevoie doar de ceritudinea ca Le Fregrance nu face d-astea

| AlexPatriciu a răspuns:

Le fregrance este la fel ca sephora si are un renume foarte bun, nu are cum sa fie fake