| anonim_4396 a întrebat:

Https://www.olx.ro/......fjJAV.html

Este original acest parfum sau fake?

Acord funda

4 răspunsuri:
| timidu89 a răspuns:

Poate fi și fake. Nu are același preț în magazin? Când m-am uitat eu pe nu știu ce site avea preț similar sau puțin mai mare. Cutia și sigiliul cu codul nu e garanție ca e original. Asa pare ca e ce trebuie dar nu poți ști. Poate sa îți pună în colet alt produs, unii nu cred ca verifica. Eu as aștepta reducere în magazin, decât sa iau de pe olx. Când e pe site reducere e și în Kendra. Eu cu același preț mi am cumpărat Erosul.

| anonim_4396 explică (pentru timidu89):

E scump in magazin laughing
Codul e garanția nu cutia

| timidu89 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, aproape 400 lei 100 ml pe Notino. Eu zic ca e fake sau in cel mai fericit caz destul de vechi. Si eu am dat pe Eros 375 lei la 100 ml si era reducere 30% atunci. Ai mai avut Dior Sauvage vreodata?

| anonim_4396 explică (pentru timidu89):

Nu.e posibil dior sa fie de 60 ml la 400, la 100 ml e mult mai scump, undeva la 600 chiar 700