| lascudaniel a întrebat:

Salut.Am auzit ca noaptea aceea a reducerilor e pe 22 la flanco, emg...intrebarea este..eu cand sa comand? la trecerea dintre 21-22 sau 22-23?

Răspuns Câştigător
| Stanciu_Sorina_1984 a răspuns:

Da este black friday (vinerea neagra ), dar sa marit acum este toata ziua de 21+ toata tiua de 22 + toata ziua de 23 si reduceri si pana la 99%, poti comanda timp de 3 zile ce vrei, doar daca poti deoarece atunci este serverul plin iti dai seama cati mai vor sa cumpere online, dar fi pe faza, dar in multe din cazurile din anii trecutii comenzile nu au fost aduse deoarece stocul era epuizat dar acum poate e altfel! Funda?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce sa afci la trecere, ca promotiile sunt valabile pe parcursul intregii zile de 22 / 29 cand o mai fi ele

| CataC a răspuns (pentru suntserios):

Pentru ca ce e cu adevarat ieftin se epuizeaza cel mai repede. happy

| mijlsach a răspuns:

Gresit..pe sitteul eMAG scrie clar ca e pe 29

| Ichnat a răspuns (pentru mijlsach):

Anunta in reviste si ziare ca e pe 22!
Dezinformatorule! big grin

| mijlsach a răspuns (pentru Ichnat):

Scuze

| sufletdeing3r a răspuns:

Trebuie sa comanzi in dimineata zilei de 22 si sa fi atent la reduceri si la disponibilitatea produselor care sunt pe stoc.