| Frumusescu a întrebat:

Salut, am auzit despre un nou tip de hanorac, și anume -Jilted Generation Skinny Hoody-.Doresc sa știu dacă e de sex masculin sau unisex, și în ce magazin l-as putea găsi, sa spunem prin Mall.

Răspuns Câştigător
| Nonameagain a răspuns:

Uite imagini aici: https://www.google.ro/......ps?/search
Mi se pare unisex. Dar mi se pare cam scump, pentru un simplu hanorac.
http://www.hainesportonline.ro/......y-53886709

| Frumusescu explică (pentru Nonameagain):

Și mie mi se părea unisex, dar am zis sa întreb.Am văzut și la 80 de lei pe alte site-uri, eu am 120 lei, dacă mă încadrez e pefect. Îți dau funda, numai ca mi-ai răspuns parțial la întrebare.N-am chef sa comand, îl vreau pan' la Revel, deci, te rog, zi-mi în ce magazin din România îl gasesc.Mulțumesc anticipat.

| Nonameagain a răspuns (pentru Frumusescu):

Eu nu stiu de ele, nu port asa ceva. Am cautat cind ai pus tu intrebarea.

| Frumusescu explică (pentru Nonameagain):

...Ceilalți văd ca nu se sinchisesc sa răspundă, măcar tu ai facut-o, mersi oricum.