| Secundarysecundary a întrebat:

Salut, am comandat o husa si am uitat de ceva. Am dat sa o anulez si dupa am primit email de confirmare,dar pe site imi apare "comanda plasata" site-ul este EMAG (apropo, am dat a doua oara comanda de aceeasi husa) (de data asta am dat bine). Acum intrebarea este daca e anulata prima comandă (asta vreau)?

Răspuns Câştigător
| eden1986 a răspuns:

Daca ai primit mesaj pe email ca e anulata, da atunci e anulata, cand ai dat comanda a 2 oara nu mai aveai nimic in cos doar un singur produs ca daca il ai de 2 ori in cos iti vin 2 dar asa daca ai anulat comanda si ai facut alta doar cu un singur produs iti vine doar comanda corecta care nu ai cerut anularea ei.

4 răspunsuri:
| eden1986 a răspuns (pentru eden1986):

Cand ai primit emailu nu ti-a cerut sa apesi pe un link, ca daca ti-a cerut trebuie sa apesi.

| iAMVi a răspuns:

Trabuia să suni la ei și îi spuneai operatulorului "amice, am dat o comandă mai devreme dar am sesizat că mai vreau și altceva, se poate să pui și x lucru?" Ăla întreba care este numărul comenzii, dacă nu trecuse mult timp de la plasare, se putea.

| Secundarysecundary explică (pentru eden1986):

Am primit email fara link, dar pe site apare "comanda plasata". Deci practic e anulata, nu?

| eden1986 a răspuns (pentru Secundarysecundary):

Da, anuntane totusi cand primesti comanda