| Gaguejeerreue a întrebat:

Salut, am comandat o pereche de adidasi marimea 42.5 eu port 42, imi vor fi buni?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Foarte probabil, oricum marimile difera de la brand la brand

| dullcat a răspuns:

Buna.Calapodul firmelor difera, nu sunt toate marimile universale.Era intelept sa iti masori tu piciorul pe o foaie, sa afli cati cm sunt, iar apoi sa compari cu tabelul de masuri de pe acel site. Altfel, risti sa cumperi ceva care nu se va potrivi deloc.

https://mauri.ro/cum-sa-iti-masori-piciorul-corect/

| sammie a răspuns:

Mai bine îți iei cu o mărime mai mare ca să fii sigur că îți vor fii buni. Dar cel mai bine te duci în magazin și îi probezi. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu putem știi. Numai tu poți afla după ce îți vin și îi probezi.