| madalina44mg a întrebat:

Buna…as avea o nelamurire…eu port 38 la adidasi …si am gasit pe net o pereche care chiar imi place… imi spune ca este de la copii…dar are marimea 38…Oare o sa-mi fie buni?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trimiti un mesaj prin email sau formularul din site, o sa te indrume ei, fiecare incaltaminte are dimensiuni diferite, e diferenta mica dar trebuie sa ai grija ce alegi

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Vezi in tabelul de marimi de pe site, cat inseamna 38 in cm si vezi daca atat masoara si talpa piciorului tau.

| madalina44mg explică (pentru Aasdfghj):

O sa ma uit ..multumesc?