| νєησм a întrebat:

Salut, am comandat si eu o bluza de pe e-bay acum 2 luni aproape si nu mi-a venit nici pana acum. Dupa 3 vizite la posta romana aflu ca a ajuns in Romania dar nu stiu unde. Vine din China si are un tracking number pe care doar postele internationale il vad. De unde as putea sa-mi ridic coletul? Mentionez ca pe toate site-urile de tracking international imi spune ca a ajuns in Romania mai exact la aeroport. Multumesc frumos!

4 răspunsuri:
| smartshoppers1 a răspuns:

Cred ca s- si intors inapoi in china de atunci...de mentionat: nu mai comanda din china, nu ca sunt chinezarii, doarca dureaza mult pana ajung si ei trimit cu economy shipping ceea ce nu iti garangeaza livrarea acasa, adica o sa ai costuri suplimentare pentru a fi in posesia coletului...de achizitionat ar fi din partea europei(incluzand si Uk, chiar daca nu mai face parte din UE) si USA

| darrio2007 a răspuns (pentru smartshoppers1):

UK inca face parte din UE.

| smartshoppers1 a răspuns (pentru darrio2007):

Super, se vede ca nu ma uit la televizor

| darrio2007 a răspuns (pentru smartshoppers1):

De iesit va iesi, asta e sigur.