| Marius-Andrei_Olteanu_1996 a întrebat:

Am cumparat si eu cateva chestii de pe ebay..si nu le-am dat adaugare in cos si le-am cumparat pe rand pe fiecare.o sa imi vina toate intr-un singur colet sau o sa imi trimita mai multe colete?

Răspuns Câştigător
| SKREFI a răspuns:

Pai depinde, chiar daca sunt cumparate separat sau "adaugate in cos", daca produsele (sa zicem 3) provin de la 3 vanzatori diferiti, iti vor veni in 3 pachete diferete. Daca cumperi 2 chestii de la un singur vanzator, iti vor veni impreuna.

1 răspuns:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Depinde daca le-ai luat de la acelasi vinzator sau de la vinzatori diferiti.