| Calyph a întrebat:

Am comandat mai multe obiecte de pe ebay si azi mi-a venit unul dintre ele.Mi s-a comunicat ca trebuie sa merg la posta cu avizul si comanda listata(care am inteles ca e factura primita prin email ). Ceea ce voiam sa intreb e:Cand mai multe colete o sa vina in aproximativ aceeasi perioada,eu de unde o sa stiu care colet a venit, ca sa stiu si ce factura sa prezint? Pe mine nu ma anunta care colet anume a ajuns.Ci doar ca mi-a venit un colet.Multumesc!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Nu. Ei sunt obligati sa-ti de coletul tu prezentand cartea de identitate.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pai si daca le printezi pe toate si le duci cu tine crezi ca vor depasi o tona?

| Calyph explică (pentru Salontanul):

M-am gandit la asta.dar ma gandeam ca daca ei tin musai sa vada dovada facturii, o sa zica ceva de genul"imi pare rau dar daca nu stii ce colet a venit, nu te putem ajuta" Dar alta alternativa nu cred ca am oricum.

| Calyph explică (pentru Salontanul):

A ok, mersi!

| Salontanul a răspuns (pentru Calyph):

Mersi si eu!

| Salontanul a răspuns (pentru Calyph):

Nu. Nu. Ei sunt obligati sa-ti de coletul tu prezentand cartea de identitate.