| anonim_4396 a întrebat:

Salut am dat o comanda pe myprotein.ro, am primit mesaj de confirmare dar nu îmi arata sa apas pe un anumit link pentru a confirma comanda. Când dau sa urmăresc stagiul comenzii îmi zică ca este in curs de ambalare de doua zile. Ce trebuie sa fac in cazul asta?

2 răspunsuri:
| Impressive17b a răspuns:

Mai jos in e-mail îmi zice ca această adresa nu este mobitorizara, va rugam sa nu răspundeți.

| CosmySD a răspuns:

Daca ai primit mesajul de confirmare pe mail nu trebuie sa apesi pe un link trebuie sa raspunzi mesajului cu 'Confirm comanda'. Sper ca te-am ajutatwinking