| DanielT95 a întrebat:

Am de gand sa-mi cumpar o masina de tuns, insa am ceva nelamuriri.
Eu de obicei ma tund acasa la zero.
In urma cu ceva timp am fost la frizer, i-am spus ca vreau sa ma tunda la zero. El mi-a zis ca mai intai o sa ma tunda la zero cu o masina normala, apoi va folosi o masina ceva mai mica care ma va tunde si mai scurt incat sa dea un aspect si mai curat.
Si intr-adevar, se vedea si simtea o diferenta intre tunsul de acasa la 0 si tunsul de la frizer dupa folosirea acelei masini.

Intrebarea mea este: Are idee cineva ce fel de masina era aceea pe care frizerul a folosit-o a 2-a oara?
L-as fi intrebat chiar pe frizer, dar din pacate nu mai lucreaza la frizeria aceea.

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Intreaba la orice alta frizerie, eventual si marca si modelul, ca sa stii sa iti iei exact ca aia profesionala.