| dopi91 a întrebat:

Se aproprie ziua bunicei mele. Ea in general se tunde odata la cateva luni si cand se tunde se tunde foarte scurt (beieteste, cam la 1, maxim 2cm peste tot). M-am gandit sa ii cumpar o masina de tuns sa nu se mai chinuie saraca pana la frizer si inapoi, ba imi spunea ca nu are bani sa se tunda si ca o deranjeaza parul. Totusi, mi se pare putin jignitor sa cumpar la o femeie, o masina de tuns, voi ce parere aveti? I-ar place sau s-ar simti prost? E o idee buna? Mai sunt femei care se tund scurt cu masina acasa?

1 răspuns:
| mimi a răspuns:

Daca crezi ca chiar are nevoie, ii poti lua, dar eu i-as da orice altceva numai nu asta. Chiar daca se tunde baieteste, e femeie si vrea si ea ceva mai special, nu o masina de tuns.