| IonutzPack1989 a întrebat:

Salut, am facut o comanda de blackfiday si am plasat comanda. Inca nu am toti banii si curierul va veni maine. Se poate vorbi cu cel de la curier sa vina in alte zile? (Nu pot anula comanda pentru ca nu mai e reducere si ma ajuta sa economisesc 600lei)

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ce-l intereseaza pe curier ca nu ai tu banii? Trebuia sa nu comanzi...
Coletul se va intoarce inapoi si vei fi trecut pe lista neagra!

| Cedry2k8 a răspuns:

Pai, curierul o sa vina timp de 10 zile. Cred ca in fiecare zi, dar stiu sigur ca e un termen de 10 zile.
Si, daca tu ai dat comanda la un produs, sa zicem de 1000 lei, iar curierul cand vine la tine la usa iti cere 1300 lei, ai tot dreptul sa refuzi comanda si chiar sa-i dai in judecata.
Comanda se anuleaza daca refuzi mereu curierul, si tu nu patesti nimic.