| chrySS123h a întrebat:

am facut o comanda pe un site care imi trimite produsul prin curier, pe site-ul respectiv nu pot anula comanda iar eu nu mai vreau sa platesc acel produs, ma poate obliga curierul sa platesc? Tinand cont ca pe site sunt 2 numere de telefon la care ii pot contacta 1 nu merge iar celalalt intra casuta vocala mereu si nu stiu nimic despre comanda mea cand ajunge daca mai ajunge.

2 răspunsuri:
| Deliiiia a răspuns:

Curierul te va suna inainte sa-ti aduca comanda, atunci ii poti preciza problema ta. Este posibil sa trebuiasca sa platesti transportul.

Răspuns utilizator avertizat