| andrei733 a întrebat:

Salut,am facut o comanda de o tastatura pe evomag azI si acolo scria ca cineva ma va contacta in cel mai scurt timp, dar nu m-a sunat nimeni.De ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil e inca prea dimineata. Mai asteapta. De asemenea e foarte posibil sa nu te sune azi, poate nu muncesc. Pe langa faptul ca e Duminica, este si 1 Decembrie si nu se munceste.

Sper sa-ti ajunga comanda cat mai repede!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E si duminica si 1 dec si tu vrei sa te sune azi?

| Veromi321 a răspuns:

Te vor suna de luni incolo. happy

| Cristi94de a răspuns:

Nu au cum sa te contacteze Duminica. Luni o sa te contacteze, deci stai linistit.