| readdevil a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor.
Am asteptat Black Friday pentru a-mi cumpara un telefon(si am ales S5 Neo). Am vorbit cu mama, care este plecata in strainatate, in Malta. A dat comanda pe siteul EvoMag si a platit online cu cardul. Ea mi-a facut comanda exact vineri dimineata. A pus adresa mea, numarul si numele meu. Nu ar fi trebuit sa primesc telefon sau SMS pentru a confirma comanda? Nu vreau sa il pierd pentru ca l-am gasit ieftin. In concluzie: Primesc sms sau sunt sunat cand comanda a plecat spre mine sau sunt sunat mai intai pentru a face comanda. Cei ce au mai comandat la Evomag stiti?

Răspuns Câştigător
| Pardelian a răspuns:

Ai putina rabdare de obicei firmele de curierat sunt foarte aglomerate in aceasta perioada a anului. Din experienta iti spun sa-l astepti pe marti-miercuri