| Keed13456hib8hvh a întrebat:

Am facut si eu o comanda de tricou de pe site-ul celor de la satra si trebuie sa astept pana cand aduce coletul?
Este prima daca care fac comanda pe net. Vreao o niste informatii mai explicite.

3 răspunsuri:
| Denisa09Ax a răspuns:

Intai comanda trebuie sa fie confirmata de firma si atunci vei primi un mesaj.
Si el va veni la adresa data de tine si te va suna daca dai numarul.

| Keed13456hib8hvh explică (pentru Denisa09Ax):

Da ei o confirma si sambata sau duminica sau in zilele lucratoare?

| Denisa09Ax a răspuns (pentru Keed13456hib8hvh):

In zilele lucratoare. O sa primesti mesaj sau te suna.