| RSGXYT10 a întrebat:

Am incercat sa comand de 3 ori un cablu usb de pe eMag si mi se anuleaza automat comanda. Stie cineva de ce/I s-a mai intamplat cuiva?

Răspuns Câştigător
| Mariu0699 a răspuns:

Nu mi s-a intamplat niciodata sa se anuleze singura comanda decat daca o faceam eu, alteori nici nu se anula cand incercam sa anulez si vorbesc despre Emag. Daca iti face probleme, suna-i pe ei si intreaba-i ce se intampla. Dar ei nu prea raspund asa ca mai bine comanzi de pe alt site. Comanda de pe "Amazon", sunt mult mai multe lucruri si le gasesti mult mai bune

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate nu mai este in stoc...

| RSGXYT10 explică (pentru Violleta2022):

Este in stoc

| Violleta2022 a răspuns (pentru RSGXYT10):

Trimite-mi si mie linkul sa vad daca pot comanda eu, sa vad ce se intampla