Întrebare recomandată | Stefanbossnet a întrebat:

Am nevoie urgent de raspuns!
Medicul a recomandat unui copil de 10 luni un aparat aerosl!
VCe sugestii dati? de unde sa-l cumpar online?

3 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Depinde ce tip de aparat ai nevoie, cel mai bine este sa discuti cu medicul!
Online il gasesti vezi aici un link, http://www.supermamici.ro/astmul-bronsic-la-copil/ insa, medicul iti va spune daca este OK sau nu.

| eandopuncttk a răspuns:

Din cate spui tu acolo e in joc sanatatea cuiva. Nu cere parerea celor de pe aici. mergi la un specialist si intreaba.
!

| ianis88 a răspuns:

Intreaba medicul ca asa am facut si eu si doctorul m.a pus in legatura cu cineva care avea aparate. sanatate multa