| ȚigariExpirate a întrebat:

Salut, am o intrebare.
Am hasit o aplicatie unde am un card virtual si zilnic primesc 1 euro pe el. Pot sa ii donez pe jocuri dar ar fi mai interesant daca as avea un site sa donez si sa imi vina banii mie sau sa donez pe steam dar acolo pot minim 5 euro. Cum pot crea site si sa pun ceva 1 euro sa il cumpar si sa imi primesc tot eu banii?

2 răspunsuri:
| ionutapetrei1919 a răspuns:

Costa mai mult sa iti faci si sa menții un site decat "produci" tu! Deci cam cade dupa parerea mea.

| Violleta2022 a răspuns:

Trebuie sa intelegi un lucru: cand DONEZI, inseamna ca dai (cedezi fara obligatii) acei bani, deci NU primesti nimic inapoi.
Din pacate, tu nu ai cum sa creezi asemenea site-uri, care necesita programe bancare si autorizare legala, sa poti retrage bani sau platii pe cineva.
Banii virtuali sunt folositi doar la cumparaturi virtuale, neputand fii trimisi intr-un cont bancar si retrage.