| kiraxxxxx a întrebat:

Salut, am o intrebare, cine a mai comandat de pe aliexpress, ajunge la posta sau ajunge la adresa de exemplu cu fan courier?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vine cu posta normala in cateva saptamani.
Doar daca ai platit pret express de curier, de catea sute de dolari, atunci va veni cu curier, altfel vine cu cel mai ieftin mijloc de transport in cateva saptamani.

| supermamici a răspuns:

Pachete f mici in cutia postala. Restul la oficiul postal. Astepti 2-3 luni

| ok1345 a răspuns:

Depinde.Daca numarul de urmarire iti indica HU... inseamna ca trece prin posta ungariei si ajunge la tine tot la posta daca are alt format ai sanse mari sa vina prin curier.Ps exista posibilitatea ca cel de la fan curier sa iti redirectioneze coletul la un fan box.

| kiraxxxxx explică (pentru ok1345):

Daca comand 2 perechi de casti wireless, cutia are 10cm ar veni cu curier?

| ok1345 a răspuns (pentru kiraxxxxx):

Nu dimensiunea colerului sau continutul determina firma de curierat ci, ce firma cu care colaboreaza expeditorul chinez!