| Cosmin0073 a întrebat:

Am o problema cu siteurile de cumparaturi online + ca nici in zona mea nu prea gasesc ce am nevoie.
Vreau sa cumpar niste articole sportive NBA ale echipei de baschet Chicago Bulls si chiar nu gasesc nimic din ce am nevoie...
Am cautat pe o gramada de siteuri si nu gasesc mai nimic...
Singurul site pe care am gasit cate ceva a fost ebay dar din cate am inteles este un site international si transferul monetar se face numai cu cardul... ( nu imi ofera incredere).

Stiti cumva sit uri care vand acest gen de articole NBA sau daca sunt magazine cu articole de genul la noi in tara?
Eu sunt din Targoviste si in acest oras chiar nu am gasit nimic.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Pe lei NU găsești așa ceva.

"transferul monetar se face numai cu cardul... ( nu imi ofera incredere)" - aici trebuie să mai lucrezi puțin