| Alexandru_Robert_1993_gRfk a întrebat:

Am un telefon LG V20 si de ceva timp ma gandesc sa mai imi iau o baterie de rezerva(din moment ce are capac detasabil).
Problema este ca am cautat pe toate siteurile pe care le-am gasit, dar nu am gasit nimic. Cei de la quickmobile nu mai au pe stock, PC garage nu mai le vand si multe alte siteuri
Acum intrebarea este: daca nu gasesc pe net, stie cineva un magazin prin Bucuresti sau chiar un site care vinde baterii de rezerva(acumulatoare interne) si au si pentru modele LG?
Mentionez ca stau in Bucurestiwinking

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Bateria trebuie cautata dupa modelul scris pe ea (nu dupa telefon).
Daca mergi la careva service GSM ei te pot ajuta.

Cred ca si de aici poti comanda:
https://www.importgsm.ro/....../index.php

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amazon sau ebay

| serban57 a răspuns:

Daca nu găsesti pe net, slabe sanse sa găsesti ceva printr-un magazin. Iar daca iei de pe ebay sau amazon, platesti la transport cat nu face produsul iar daca nu e functională e nasol.