| Catalin25999 a întrebat:

Am si eu o intrebare! Se fac livrari duminica de la eMAG? Adica mai detaliat am facut o comanda online cu ramburs si ar trebui sa-mi ajunga maine! (duminica). Imi vine maine sau luni? Va rog dau funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| deedlebag001 a răspuns:

Magazinele online lucreaza numai in zile lucratoare (Luni-Vineri) si o comanda iti ajunge cam in 3 zile lucratoare.Deci de cand ai facut comanda calculeaza 3 zile in plus fara sambata si duminica

1 răspuns:
| jolycris a răspuns:

FanCourier nu lucreaza duminica, lucreaza de luni pana sambata! Emagul trimite de obicei comenziile in aceeasi zi. Daca Ai comandat sambata, va ajunge probabil luni!