| anonim_4396 a întrebat:

Salut am si eu o problema iata vine scoala si iar cumparaturi haine, rechizite... ce sfaturi imi dati cum sa ma imbrac la 1 septembrie.

P. S am14 ani si sunt plinuta

Răspuns Câştigător
| Iulika96 a răspuns:

Poi eu as spune ca niste blugi drepti (pentru ca cei stramti te vor face si mai plinuta si mai scunda) cu o bluzita si poate niste balerini, sandale sau chiar pantofi cu toc. Daca nu anul acesta se poarta niste fustite de blugi foarte dragute.Ar merge bine si cu niste sandale.Sus Iti poti lua un sacou sau o geaca dreapta(ca sa te faca mai slabuta). Dar de unde esti daca scoala incepe pe 1 septembrie si se terminaa pe 31 mai? Sunt curioasa si sper ca te-am ajutat( Poti asorta si altfel lucrurile am vrut sa-ti dau doar o idee).

5 răspunsuri:
| Corina1325 a răspuns:

Daca esti plinuta.Eu cred ca ti-ar sta bine intr-un sarafan de blugi nu foarte scurt, dar nici prea lung; asa potrivit si dedesubt un tricou, dar daca este vremea mai urata poti sa iti iei si o maleta cu maneca lunga, iar in picioare iti poti lua o pereche de pantofi negri, fara toc... sau o pereche de pantofi asemanatori culorii bluzei/tricoului pe care il porti. Am si eu in clasa fete plinute si le sta super imbracate cu sarafan. daca nu vrei in sarafan de blugi poti opta pentru o pereche de blugi mai largi, sau poate chiar blugi stramti, de ce nu? P. S:scoala nu incepe pe 15 septembrie?

| angelsnastea a răspuns:

Nu biank la mine scoala incepe pe 1 septembrie si se termina pe 31 mai

| angelsnastea a răspuns:

Iulika96 eu sunt di moldova orasul chisinau

| Ck a răspuns:

Sfatu meu sa iti iei o pereche de papuci gen skateri sau haine dp www.u-man.ro

| DiDiDx a răspuns:

Ce zici de o rochita stil gogosar?
Eu asa am avuthappy

P. S:Eu am 13 ani