| razvanutzucelmaitare a întrebat:

.. la scoala ce asortari de haine pot face ca sa ma imbrac zilnik diferit. dati-mi niste idei

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...luni poti sa porti haine maro combinate cu negru sau alb(sa fie la costum). marti poti sa porti ceva mai sport pentru ca de obicei marti e ceam mai grea zi. miercuri ceva cu dungi, carouri, romburi etc.joi trening cu adidasi.vineri ceva cre sa se asorteze cu anotimpulbig grinbig grinbig grin'''''''''sper sa te ajute:*