| stefyeli a întrebat:

o intrebare: felele ma pot ajuta... am reuniunea peste 2 saptamana si nu stiu in ce sa ma imbrac. imi dati un sfat... nu trebuie elegant dar ceva chic, modern si sa suprind ( eu ma imbrac numai in pantaloni) m-am gandit la colanti cu o bluza florala, vaporoasa si niste sandale florale, am vazut pe net chestia asta, as vrea sa imi dati sfaturi, sa ma ajutati, si sa imi dati si site cu haine cumparaturi online. va mersi!:* ajutati-ma, precizes eu is un pic mai plinuta.

Răspuns Câştigător
| Daniella a răspuns:

Este frumos asa.Asta voiam sa iti spun si eu, niste colanti si o bluza mai lunga.Eu cred ca este potrivit

1 răspuns:
| biancapfff a răspuns:

Http://rochiipantofisivintage.blogspot.ro
Postari noi zilnic!
preturi pentru toate buzunarele :)
Haine de cumparat si de nelasat!