| Serj69 a întrebat:

Salut, am si eu o rugaminte, daca se stie cineva la sneakersi si ma poate ajuta sa gasesc si eu perechea asta de Enzo Bertini pe culoarea negru.
Daca ma puteti ajuta cu niste site-uri romanesti unde ii pot gasi.
Poza cu snakersi >- https://imgur.com/a/CJlsjxa

5 răspunsuri:
| Mirel4412 a răspuns:

Https://www.enzobertini.ro/produse-b/barbati

Perechea asta e oribila, sunt multe tipuri asemanatoare pe olx, la 50 de lei.

| Serj69 explică (pentru Mirel4412):

Prietene, daca eu am zis ca am nevoie de perechea aia, de perechea aia am nevoie, nu de alta, nu inteleg de ce te bagi singur in seama, doar pentru puncte?

| Mirel4412 a răspuns (pentru Serj69):

Da, si ti-am si raspuns la intrebare

"Daca ma puteti ajuta cu niste site-uri romanesti unde ii pot gasi."

Ti-am dat exact siteul lor in Romania, cauta-i singur.

| Serj69 explică (pentru Mirel4412):

Scuza-ma ca-ti zic, dar esti prost rau, de aia am pus intrebarea aici, pentru ca eu o zi intreaga i-am cautat pe toate site-urile, inclusiv cel de la enzobertini, cum era de asteptat. Nu mai raspunde daca nu poti ajuta

| Mirel4412 a răspuns (pentru Serj69):

Si e vina mea ca nu dai toate detaliile? Eu am luat din timpul meu si ti-am cautat site-ul ala, si am incercat sa gasesc si perechea de care zici.