| Mihai211096 a întrebat:

Salut,am un Samsung Star 2 GT-S5260, imi puteti spune un site de unde pot cumpara o folie de protectie si o husa de silicon pentru el?

6 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Vrei sa pui folie de protectie la jaful alalaughing? N-are rost, costa mai mult folia decat telefonul.

| Mihai211096 explică (pentru unknownn):

Nu costa mai mult flia si mai du-te...

| cristinutzza2012 a răspuns (pentru unknownn):

Auzi undefined975, vezi ca si eu am Samsung star 2 asa ca ia hai...o folie de protectie e vreo 20 de lei. si mai termina cu commuri-le astea

| unknownn a răspuns (pentru cristinutzza2012):

Si telefonul e 15 lei.

| cristinutzza2012 a răspuns (pentru unknownn):

Da da ai vrea tu. hai nu te mai da tu mare. i, i dau seama ce telefon ai tu. asa ca mai taci din gura aia

| unknownn a răspuns (pentru cristinutzza2012):

Si Nokia 1100 e mai scump ca Samsung Star 2.