| anonim_4396 a întrebat:

Salut am un samsung s5260 star II si cand intru de pe el pe internet pe site-uri de genu : grepolis, triburile, drpciv... imi spune ca nu am java script instalat ma puteti ajuta cu vreun java pentru samsung s5260 star II sau cu o solutie cv?

Mersi!

Răspuns Câştigător
| comansorin a răspuns:

Samsungul tau nu suporta java! De ce? - Pai este o versiune ceva ai veche si merge doar cateva tipuri de java in nici un caz java script! doar la smartphonuri merge si la unele telefoane aproate de smart! ca si de exemplu eu am un tel LG kp501 si am java script pe el dar eu iti recomand sa nu mai intri dupa tel pe net intra dupa calculator pentru ca pe telefon exista virusi ca sa faca cartela sa stea non-stop pe net si atunci nu faci nimic mai bine i-ati alt telefon pentru siteuri-le alea! ca un LG kp 500 sau kp501 sau kp502 sau si mai bine un Samsung corby! ok FUNDYTZA?happy