| anonim_4396 a întrebat:

Salut am un samsung s5260 star II si cand intru de pe el pe internet pe site-uri de genu : grepolis, triburile, drpciv... imi spune ca nu am java script instalat ma puteti ajuta cu vreun java pentru samsung s5260 star II sau cu o solutie cv.
Scuze dar nu mi s-a raspuns niciunde scuze ca postez aici big grin

3 răspunsuri:
| Just93 a răspuns:

Bun si ce fac cu ce mi-ati dat voi?

| boby98 a răspuns:

Java nu este neaapareat pentru un anumit tip de telefon dar dc vrei tine : http://www.vclcomponents.com/s/0__/free_java_script_for_samsung_mobile/ cauta aici> funda?