| UnNimeniAltul a întrebat:

Salut TpU!
Vreau sa comand niște cărți de pe un site si nu știu cum, mi-am făcut cont, dar nu știu cum le plătesc de exemplu, unde trebuie sa le plătesc, va rog să mă informeze cineva care a făcut asta.
Mulțumesc!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te uiți pe site sa vezi ce modalități de plata accepta, noi nu putem ghici despre ce site e vorba

| Felissa13Eden a răspuns:

In general daca site-ul e din Romania, platesti la primirea coletului, dar poti sa alegi si plata cu cardul.
Introduci adresa si curierul vine in functie de firma de curierat din care face parte.