| slim619 a întrebat:

Salut, as avea si eu nevoie de o recomandare pentru un laptop dar sa nu fie scump sa se incadreze undeva intre 1300 si 1400 de lei...

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-mi te rog pentru ce il folosesti mai mult pentru jocuri sau net? Daca vrei pentru jocuri o sa iti trebuiasca placa video buna daca nu merge si aia integrata

| slim619 explică (pentru anonim_4396):

Mai mult pentru internet, filme, muzica.

| anonim_4396 a răspuns (pentru slim619):

Bun atunci iti trebuie un Acer stai ca ma uit acum si iti tirmit linkul
deci ai aici primul care e super tare si pe mine ma bate gandu sa il cumpar
http://www.altex.ro/......hics-linux

si al 2-lea care are procesoru mai mic
http://www.altex.ro/......hics-linux
amndoua sunt perfecte pentru tot ce vrei tu mai putin pentru jocuri.
Il recomand pe primul pentru ca are si procesoru foarte bun. Daca aveai o suma mai mare iti gaseam altu mai bun

Răspuns utilizator avertizat
| Cozyy a răspuns:

Eu am un Toshiba, e model mai vechi si nu am probleme cu el, nu il folosesc la jocuri doar foarte putin. Iti recomand gama satelite de la Toshiba au preturi accesibile si sunt excelente, iti spun eu, daca iti iei un model de la Toshiba o sa imi multumesti peste cativa ani. Nu sunt stricacioase, trebuie doar curatate periodic, din cate tin minte la altex dadea un hard exterior de un tera la laptopurile de la Toshiba, nu mai stiu daca mai au oferta

| Pereni_Roxana_1980 a răspuns:

Sallut, eu am laptop Sansung, model mai nou, si nu am probleme cu el, 20 milioane, ti-l recomand