| RAUL28823883884 a întrebat:

Salut, as dori o idee de cadou pentru Crăciun, prietenei mele, buget 400 lei, are 15 ani, avem aproape 5 luni.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un parfum de la Sephora, o geantă, un ruj, un lănțișor/inel/cercei de la Pandora, un set de geluri de duș de la Bath and Body, o husă de telefon, un pui de pisică/hamster, un buchet de trandafiri etc.

17 răspunsuri:
| baru a răspuns:

O bratara, lantisor de argint.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De unde ai tu la varsta ta atitia bani? Ca doar nu ai servici sau nu esti bătrîn pensionar, ce cadou sa i faci unei puștoaice de 15 ani, o ciocolată e suficient. Doar nu ar vrea sa i cumperi inelul de logodnă.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Crezi tu? traim in alte vremuri., in care "fitele is cam obligatorii la tineret"?
Recomand sa cumpere ceva parfum., sau o bratara/lantisor ceva.

| RAUL28823883884 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu e o sumă mare, e cam basic ce zici tu, pentru mine, poate pentru ea e ceva.

| ywar a răspuns:

Ai ceva cascaval! De unde ai tu banutii astia? Ai muncit? sau ceva pariuri? happy

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru ywar):

A vîndut de prin casă bijuteriile mamei luilaughing

| RAUL28823883884 explică (pentru ywar):

Nu bag la pariuri, nici muncit laughing

| RAUL28823883884 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Foarte amuzant.

| ywar a răspuns:

Ai parlozit ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O pereche de incaltaminte sau o geacawinking dar cu o ciocolata milka si un ursulet nu se multumeste?

| brokxy a răspuns:

Respect pentru tine baiete... iubitul meu e mult mai batran decat tine si nu vrea sa imi cumpere nimic.

| RAUL28823883884 explică (pentru brokxy):

Depinde de persoană si de situația fiecăruia.

| DeeaCarmen a răspuns:

Ceas, cercei, lantisor, inel. Acum trebuie sa stii si tu mai bine ce ii place

| GoguDeFer a răspuns:

Parerea mea ar fi ca nu ar trebui sa te intinzi atat de mult sa-i cumperi chestii scumpe, la urma urmei este / sunteti inca mici si la 15 ani ar trebui sa se multumeasca cu un urs si o ciocolata. Cel mai probabil relatia nu o sa dureze pana la sfarsitul zilelor deci, nu fi prost. Nu cheltui bani aiurea.

PS: Care e problema voastra de unde are atatia bani? Este exclusiv treaba lui.

| Andreianonimul20001 a răspuns:

Poți să îi cumperi niște cercei sau un lănțișor.