| Destrox a întrebat:

as dori sa cumpar acest telefon
http://www.aliexpress.com/......45447.html
dupa cum vedeti pretul e 183$.dar nu stiu daca pot sa il platesc in roni...

5 răspunsuri:
| ombladon112 a răspuns:

Http://bit.ly/M5polB

Il ai aici la oferta si cu livrare gratuita, garantie 2 ani in europa.

| danutz9100 a răspuns:

Il platesti cu cardul online!
Cand o sa-l ridici o sa platesti tva 24% si vama, te duce undeva aproape de pretul telefonului.

| laura81 a răspuns:

Eu am mai facut comenzi pe aliexpress. Intreaba intai vanzatorul daca ti-l trimite ca si "cadou", cu valoare sub 10 Euro. Eu cumpar hainute pentru copii - le trimit "gift" si nu platesc taxe vamale.

Il poti plati cu cardul tau in lei. Se face schimbul valutar automat.

Produsul iti ajunge in 30 - 40 zile.

Eu totusi nu m-as baga sa cumpar telefoane. Daca vine sticat te costa foarte mult sa il returnezi.

| Vasile_Nelu_1985 a răspuns:

Mult timp trece pana vezi tel in mana si daca e sa le pui cap in cap ajunge la pretul final http://bit.ly/1jDjxze asa ca mai bine al ei de aici si a 2-a zi al ai acasa

| Costache_Teodora_1989 a răspuns:

As vrea si eu sa comand niste hainute dar nu stiu exact procedeul, daca ma puteti ajuta...
1. Este obligatoriu sa cumpar toate produsele de la acelasi vanzator?
2. Daca voi cumpara de ex. de la 5 persoane diferite, inseamna ca voi avea 5 colete, ar fi o problema?
3. Daca meteoda de livrare e "China air post'", de unde voi ridica coletul?
4. Exista posibilitatea sa raman si fara bani si fara comanda?
Va multumesc frumos