| KNz9898 a întrebat:

Salut, as dori sa-mi cumpar o pereche de adidasi Nike air max! Am gasit unii dar nu stiu daca sunt originali si merita?
Daca cumva stiti un alt site dupa care pot cumpara nu ezitati sa-l prezentati https://www.facebook.com/......430715724/

3 răspunsuri:
| Scherimuvi a răspuns:

Fake. Cumpara de pe originals.
Sa nu intrii pe olx, okazii, etc pentru ca sunt fake. Intra pe site-ul celor care prduce produsul, uita-te la pret si daca diferenta-i mai maire de 50 Ron, clar sunt fake. Singurele sanse ca adidasii sa fie originali este doar sa fie in lichidare de stoc.

| denismaria92 a răspuns:

Ce e sub 5 milioane, e clar fake laughing

Răspuns utilizator avertizat