| KNz9898 a întrebat:

Acesti adidasi sunt de dama sau barbati? https://www.facebook.com/......790715888/ M-am uitat pe youtube, google si peste tot sunt numai barbati care ii poarta! Voi ce parere aveti? cautati daca nu ma credeti! Si pe site scrie ca sunt barbatesti dar...

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Dar ce? daca pe site-uri scrie ca sunt barbatesti (asa cum ti-am spus si mai devreme...) inseamna ca asa este! ce altceva doresti sa auzi?
vrei sa ti se spuna ca sunt de dama? laughing
poftim: daca vrei tu, sunt de dama!
esti fericit acum?
laughing
ma bucur ca te-am ajutat!
happy

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ooo! Stai! Am verificat raspunsul ce ti l-am lasat mai devreme: astia sunt de dama! ti-am lasat si un link din care reiese acest lucru:
http://aasport.ro/......05499-002/
(este acelasi model doar ca aia sunt roz) langa pret, scrie asa:
Categories: Adidasi, Adidasi Copii, Adidasi Femei
Deci, unde ai vazut tu pe site-uri ca scrie barbatesti? lasa si tu link.

| anonim_4396 a răspuns (pentru KNz9898):

Pai da dar asta e un site de anunturi, vanzatorul ( saracul) nu stie nici ce vinde...
link-ul ce ti l-am dat eu e un site de vanzari, cu acte-n regula, au si magazin in Tiomisoara, in spatele acestui site, este o firma (care are obligatia sa ofere informatii despre produsele pe care le vinde, daca nici ei nu stiu, atunci cine? laughing ) un amarat care cel mai probabil vinde adidasi furati pe OLX? laughing
ideea este ca aceasta intrebare ai postat-o dupa ce ti-am raspuns deja la intrebarea anterioara, ca sunt de dama, ma intreb cum ai putut sa pui la indoiala ce spune un astfel de site cu ce spune O persoana fizica care vinde si ea ce poate pe olx?
week-end placut! happy

| KNz9898 explică (pentru anonim_4396):

Frate ce mi-ai dat tu acolo sunt cu totul alti adidasi poate seamana ca forma dar culoarea este total diferita!

| RebeleGirl a răspuns:

Sunt de barbati.Au marimi de la 40 in sus. Daca erau de femei erau marimi maxim pana la 41, dar totusi incepeau de la 36. si forma lor este mult prea mare pentru piciorul unei femei.Deci clar sunt de barbati! happy