| SUSAMOGUS a întrebat:

Salut, as dori sa-mi cumpar un series s, faza e ca nu stiu de unde.
Am vazut ca pe un site(gamers.ro) e aproape 1300 de lei, in timp ce la altex si eMAG, e vreo 1430, faza e ca nu stiu absolut nimic de gamers.ro, e un site de incredere?

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Așa pentru necunoscători in profunzime a argoului, ce e ăla "un series s"?

| SUSAMOGUS explică (pentru sierra1):

Cauta "series s" pe google si vezi ce e

| sierra1 a răspuns (pentru SUSAMOGUS):

Dacă e secret, nu te deranjez

| SUSAMOGUS explică (pentru sierra1):

Pai vad ca deja te-ai deranjat sa-mi "raspunzi" la intrebare, nu mai bine era daca dadeai si tu in mic search pe google si dupa raspundeai, zic si eu.

Răspuns utilizator avertizat
| ILIoN a răspuns:

Ia de la Altex. E doar o diferenta de 100 si cv lei. Eu de la Altex am cumpărat si nu am avut nicio problemă, inca de cand au aparut.

| SUSAMOGUS explică (pentru ILIoN):

Asa o sa fac, mersi de sugestie.
Cred ca o sa astept pana de black friday, sa vad daca o sa-i scada pretul macar cat a fost anul trecut(1270 lei)