| notmyname a întrebat:

Salut! Vreau sa-mi cumpar un Pc de gaming pana se termina vara, dar as prefera sa-l iau la oferta de pe eMAG sau altex. Faza e ca eu stiu ca exista blackfriday de vara, dar pe niciun site nu gasesc cand o sa fie. Ma puteti ajuta va rog?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

"blackfriday de vara" asta e o mare smecherie de marketing. S-ar putea ca in acest "blackfriday de vara" sa prinzi preturi mai mari decat normal.

| dianyss a răspuns:

Iti recomand sa ceri informatii clare de la Emag pentru ca ei comunica aceste campanii. Poti obtine informatii chiar telefonic utilizand modalitatile de contact de aici: https://www.telefoncontact.online/telefon-contact-emag-romania/