| Sinai_Andrei_ a întrebat:

Salut,as dori sa stiu dacă site https://sporth.ro/ este legit da sau nu?

6 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Site-ul e legal da la cum arata eu is destul de convins ca alea is copii, sau cum le zice lumea mai nou ''fake-uri''. Daca e prea ieftin ca sa fie adevarat, de obicei nu e.

Răspuns utilizator avertizat
| Wr3nch a răspuns (pentru Alex8080):

Ai fi surprins cati oameni cred ca gasesc original la pret mic mergand pe logica ca un magazin necunoscut ii da mai ieftin.

Răspuns utilizator avertizat
| Wr3nch a răspuns (pentru Alex8080):

Candva dupa ce mai trece timpul o sa realizezi ca unii nu gandesc deloc logic. Pana atunci o zi faina.

| Sinai_Andrei_ explică (pentru Wr3nch):

Sunt reduceri pe site nu mi se pare suspect,
tu zici ca sunt fake-uri?