| VentriloquistSeba a întrebat:

Salut as vrea sa comand ceva de pe amazon.com...si nu stiu exact cat ii transportu? Ce taxe mai baga,.baga taxe vamale sau alte chestii? Va rog ajutati-ma,mai este chestia ca eu nu vreau ca pachetul sa fie transportat aici la mine,vreau sa fie transportat in Germania adica acolo locuieste matusa mea si pana la ea cred ca transportul e mai ieftin decat pana aici, sper sa ma puteti ajuta. Daca stiti imi puteti spune cat costa cu tot cu transport cu tot! asta este linkul:
http://www.amazon.com/......p_t_1_QNKR

1 răspuns:
| miruunel a răspuns:

Pai, in orice caz nu cred ca baga taxe mai mult de 30-35 de lei...intre 25 si 35, eu asa zic!