| George20123 a întrebat:

Salut, as vrea sa comand un xbox one s de pe site-ul Extreme Digital.Stie cineva ceva de acel site, sunt seriosi, a comandat cineva ceva de acolo?

Răspuns Câştigător
| NicVal74 a răspuns:

Baietii de la extreme digital sunt foarte seriosi de altfel ca si cei de la eMAG sau altex! am luat un bluray player de la ei cu un pret mult sub pretul pietii, dar din pacate a trebuit sa fac retur deoarece nu era compatibil cu ce voiam eu, si au fost foarte comunicativi cu procedura de retur, prin email am facut toate demersurile! si mi-au trimis banii inapoi prin cont bancar dar a trebuit sa platesc eu transportul! oricum sunt super ok!

1 răspuns:
| George20123 explică (pentru NicVal74):

Mersi, sper sa am parte de o experienta placuta happy