| mihaiulian a întrebat:

Buna seara TPU! Pentru cei ce au comandat de pe site-ul emag, sunt seriosi? Am vazut mai multe pareri negative...as vrea sa comand maine un telefon, si sunt din Targoviste, ar fi sanse sa-l primesc luni? Prin ce curier trimit ei? Multumesc.

13 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Am comandat prima data prin 2009 de la ei un HDD, au fost foarte seriosi si amabili, plus ca am primit si o sticla de vin[era promotie la vremea aia].Pe langa comanda asta, am comandat si electrocasnice, electronice si mereu s-au ridicat la standarde inalte.

Sanse de primire a coletului luni sunt cam slabe, pentru ca nu stiu sigur daca lucreaza in week-end cum lucreaza si in timpul saptamanii. Poti da comanda si te vor suna maine pentru confirmare, si iti vor spune si data livrarii.

| AlexCrb a răspuns:

Salut! Nu mai stiu sa iti zic prin ce curier trimit dar pot sa garantez ca sunt seriosi. Mi-am luat o gramada de lucruri. Un tovaras si-a luat chiar si laptop. Ofera garantie si primesc si produsele inapoi. Poti comanda cu incredere!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Sunt foarte seriosi. Nu stiu unde ai gasit tu pareri negative. Poate despre produse, nu despre sevicii.

| MoneyMoney a răspuns:

Nu ştiu ce să zic noi în Ploieşti avem magazin e-Mag şi cei de acolo sunt serioşi. Dar cu siguranţă dacă-l coomanzi în weekend comanda va fi preluată abia luni şi marţi (cel mai devreme) primeşti produsl.

| RainOfColors a răspuns:

Eu am comandat din Bucuresti si mi l-au adus ziua urmatoare dupa comanda.

| abcde12345 a răspuns:

SUNT FOARTE SERIOSI...
De fiecare data am dat comanda la ora 17 : 30 - 18:00 si a doua zi intre orele 07 : 00 - 12:00 Aduceau produsul;

+ Ca daca nu iti convine il poti returna dupa ce l-ai testat

| arisss a răspuns:

Sunt FOARTE seriosi! dar daca il comanzi maine,nu is foarte sigur, ca va ajunge luni(maine ii duminica.) dar sunt sigur ca daca il comanzi Luni, Marti va ajunge!

| mihaiulian explică:

Mulțumesc tutuor pentru răspunsuri!

| pisi9898 a răspuns:

NUsh nu sunt cu din astea!

| Ilinca a răspuns (pentru pisi9898):

Pai si atunci de ce raspunzi daca nu ai habar?

| Ilinca a răspuns (pentru pisi9898):

Pai si atunci de ce raspunzi daca nu ai habar ?

| pisi9898 a răspuns (pentru Ilinca):

Ilinca

| sebyy112 a răspuns:

Da eu am comandat si a ajuns comanda in 2 zile.Am mai comandat si astazi un telefon si un stick usb de 8gb si ajunge poimaine