| ZzZzZzZz a întrebat:

Salut,as vrea sa imi cumpar o pereche de adidasi de pe mycloset.ro.
Intrebarea este daca site-ul este de incredere, daca ati cumparat voi sau un prieten de al vostru si este de incredere sa imi ziceti va rog. big grin

2 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

MyCloset este de incredere, nu doar dupa cum se comporta cu clientul insa se tin de cuvant cand e vorba de garantia de retur (de exemplu daca nu ti se potriveste o pereche ti-o schimba) si vei avea astfel si siguranta ca produsele sunt originale. Vezi ca este acum o oferta, transport gratuit oriunde in tara indiferent de comanda: http://bit.ly/mycloset-moda-originala

| Tribalm a răspuns:

Da e de incredere, a cumparat fratele meu ceva de acolo... acum 2 luni parca