| Bogdan_7318 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un Ipod shuffle replica de pe okazii. Daca a mai cumparat cineva as vrea sa stiu cum este, daca se merita sa il iau.

3 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Salut. Daca vrei sa asculti doar 3'4h muzica pe el, ia-ti de pe okazii replica, daca vrei sa te tina o saptamana, ia-ti unul nou. Eu m-am ales cu un shuffle portocaliu 2GB la doar 130Ron din Carefour. Poti merge sa-ti iei si tu original, cu casti si cablu usb/incarcator, decat sa iei o replica. Bafta!

| MrAngelus a răspuns:

Tu despre ce vrobesti aici? Despre iPod sau despre felul in car va decurge achizitia?

Despre replica iPod:

Tip memorie: Flash si slot memorie
Cititor carduri: Da
USB 2. 0: Da

Suporta fisierele MP3
* Sunet de inalta calitate
* Baterie din Litiu, integrata si de mare capacitate
* Port USB 2. 0: se conecteaza usor la computer cu cablul USB prin care se si incarca
* Baterie de mare capacitate, integrata, Litiu, reincarcabila prin incarcator sau cablu USB 2. 0 de mare viteza. TINE PESTE 2h si 30min. BATERIA LA VOLUM MAXIM!
* Memoria este doar in functie de capacitatea cardului microSD introdus
* Dimensiuni (L x l x H): 41mm x 27mm x 12. 5mm
* Conector audio: jack de 3. 5mm pentru casti
* Suporta Windows 98/ME/2000/XP/VISTA/7

Sursa: http://www.okazii.ro/......a112348572

Despre achizitie: daca vrei sa afli alte detalii despre ceea ce vrei sa cumperi dai click pe "Trimite un mesaj vanzatorului". Ca sa cumperi scrii cantitatea si dai click pe "Cumpara acum".

Vanzatorul iti va trimite produsul prin curier sau te poti intalni cu el intr-un anumit loc, trebuie sa-l suni (dupa ce cumperi apare numarul lui de telefon).

| Bogdan_7318 explică (pentru MrAngelus):

Ma refeream la produs, daca este cat de cat bun.