| anonim_4396 a întrebat:

merita sa cumpar iPod Shuffle? as vrea sa vb cu cineva care are acest aparat

5 răspunsuri:
| Milii a răspuns:

Da,e foarte ok,nu se descarca greulaughing Si merita, muzica se aude foarte bine, n-am probleme

| anonim_4396 explică (pentru Milii):

Castile nu sau strcat inca?

| Milii a răspuns (pentru anonim_4396):

Mie mi le-o ros pisica.dar erau in stare foarte buna si se aude foarte bine si tare prin ele, nu se strica.

| anonim_4396 explică (pentru Milii):

De cand il ai? ai mai avut alte mp3 playere? din toate alea ipod le intrece pe toate?

| Milii a răspuns (pentru anonim_4396):

Il am de ceva vreme, da il cam intrecelaughing desi e 200 de lei, pentru mine o meritat.