| DanzRomania a întrebat:

Salut, As vrea si eu sa stiu daca acest skate http://skateworld.ro/......agina.html este bun pentru un incepator. Cine zice Nu sa imi zica si de ce mersi...

Răspuns Câştigător
| Dolly_2615 a răspuns:

Hei...nu stiu ce sa zic. iti recomand sa mergi in carrefour in magazinele acelea cu globe, converse, vans, DC, ETC. acolo sigur gasestiwinking. Incearca skate'urile originale, au rotile mai bune si sunt mai rezistente. Adevarul e ca sunt mai scumpe dar sunt foarte bune, DAR Ai putea incepe cu un RCO...se gaseste peste totlaughing si e mai ieftin
CEL mai bine e sa il vezi in magazin, sal pipai, sai vezi calitatea. De pe net poti cumpara o prostiehappy

2 răspunsuri:
| Reyskate99 a răspuns:

Ii destul de bun pentru incepatori.cand devi mai bun puneti rulmentii mai rapizi

| DanzRomania explică:

Ms pentru sfat l-am vazut in magazin si mai bun ca un Rco de 1000 de ori